Ввечері 17 грудня PinchukArtCentre та актори ЦСМ «ДАХ»
проведуть спільну акцію «Новітнє мистецтво і література: територія контакту»

 


В п’ятницю, 17 грудня 2010, PinchukArtCentre запрошує всіх поціновувачів сучасного мистецтва долучитись до спільної літературно-мистецької акції арт-центру спільно з акторами ЦСМ «ДАХ» під назвою «Новітнє мистецтво і література: територія контакту». В проекті також беруть участь виконавець та галерист Павло Гудімов і молоді українські літератори. Подія розпочнеться о 21:15 на четвертому поверсі PinchukArtCentre у залі з роботами Катерини Шеди. В цей день арт-центр працюватиме до 23:30. Вхід вільний.

В рамках акції, завдяки оригінальним інтерпретаціям, класичні тексти, що надихнули номінантів премії Future Generation Art Prize на створення робіт, отримають нове прочитання та вираження акторами театру «Дах», та в музичній імпровізації Павла Гудімова.

Крім того відбудеться спілкування з молодими українськими поетами Павлом Коробчуком, Богдан-Олегом Горобчуком, Артемом Полежакою, Ярославом Гадзінським, Сергієм «Пістончик» Прилуцьким, Оленою Степаненко та Настею Білоусько, які цього вечора створять нові поезії безпосередньо у стінах арт-центру.    
 
Акція дозволить досягнути одразу кількох цілей. Для виставки – це створить особливий погляд на роботи номінантів на премію FGAP, які мають тісний зв’язок із літературою. Для учасників – це стане закликом до створення нових оригінальних творів на стику сучасного мистецтва, літератури та класичної традиції. Для глядачів – надасть змогу поспостерігати за живою інтерпретацією мистецтва, знайомства з молодою українською поезією та проникнення у класичну літературу, яка ще ніколи не була такою близькою.

Для того, щоб збільшити глядацьку аудиторію літературної ночі в арт-центрі всю програму буде представлено двічі протягом вечора. Також на сайті PinchukArtCentre відбудеться Інтернет-трансляція акції.

Розклад літературно-мистецької акції
«Новітнє мистецтво і література: територія контакту».

PinchukArtCentre, 17 грудня 2010 (вхід вільний)

І коло акції

21.15-21.20 – збір глядачів біля робіт Катерини Шеди, 4-й поверх. Вступне слово.
21.25-21.40 – виступ акторів театру «ДАХ» Zo, Анни Нікітіної, Тані Гаврилюк на основі п’єси Педро Кальдерона «Життя – це сон» та відеороботи Емілі Ворділл «Єгері без дичі» (4-й поверх, зал з роботамі Емілі Ворділл).
21.45-22.00 – музична імпровізація Павла Гудімова та декламування вірша Артюра Рембо “П'яний корабель” актрисою театру “ДАХ” Танею Гаврилюк (4-й поверх, зал з роботою Гектора Замори).
22.00-22.15 – читання акторами театру «ДАХ» Zo та Анною Нікітіною текстів російського письменника Андрія Платонова (4-й поверх, зал з роботами Артема Волокітіна).
21.00-23.15 – Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук, Артем Полежака, Ярослав Гадзінський, Сергій «Пістончик» Прилуцький, Олена Степаненко, Настя Білоусько створюють вірші безпосередньо у стінах PinchukArtCentre та спілкуються з відвідувачами.

ІІ коло акції

22.15-22.20 – збір глядачів біля робіт Катерини Шеди, 4-й поверх. Вступне слово.
22.25-22.40 – виступ акторів театру «ДАХ» Zo, Анни Нікітіної, Тані Гаврилюк на основі п’єси Педро Кальдерона «Життя – це сон» та відеороботи Емілі Ворділл «Єгері без дичі» (4-й поверх, зал з роботамі Емілі Ворділл).
22.45-23.00 – музична імпровізація Павла Гудімова та декламування вірша Артюра Рембо “П'яний корабель” актрисою театру “ДАХ” Танею Гаврилюк (4-й поверх, зал з роботою Гектора Замори).
23.00-23.15 – читання акторами театру «ДАХ» Zo та Анною Нікітіною текстів російського письменника Андрія Платонова (4-й поверх, зал з роботою Артема Волокітіна). Ремонт по вызову компьютерная помощь москва тел 8 925 72 99 0 55 Круглосуточно
21.00-23.15 – Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук, Артем Полежака, Ярослав Гадзінський, Сергій «Пістончик» Прилуцький, Олена Степаненко, Настя Білоусько створюють вірші безпосередньо у стінах PinchukArtCentre та спілкуються з відвідувачами.


Інформація для ЗМІ!
Акредитація на фото та відео-зйомку обов’язкова.
Заявки на акредитацію приймаються на сайті Фонду Віктора Пінчука:

 http://old.pinchukfund.org/uk/media/accreditation/signup/90
Прийом заявок закінчується 17 грудня о 12:00.


PinchukArtCentre
вул. Червоноармійська/Басейна 1/3-2, Блок “А”,
Бесарабський квартал,
Київ 01 004
тел.:+38(044)590-08-58
e-mail: info@pinchukartcentre.org

Прес-служба PinchukArtCentre
press@pinchukartcentre.org

Години роботи: вівторок-неділя: 12:00 – 21:00
Вихідний - понеділок
Вхід ВІЛЬНИЙ.

 

Оригінал тексту: http://pinchukartcentre.org/ua/news/14186


Назад
Перехiд