Міжнародна конфедерація театральних союзів (МКТС)
Міжнародний Чеховський Театральний Фестиваль (Москва)
 Спілка театральних діячів України
Фестіваль Сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST»

інформують:

з 25 вересня по 30 жовтня

приймаються заявки на участь у конкурсі:

 

«МІЖНАРОДНИЙ ОГЛЯД МОЛОДОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ТЕАТРАЛЬНОЇ РЕЖИСУРИ» «Міжнародний огляд молодої української театральної режисури» відбудеться в Києві у березні 2011 року. Кращі вистави цього національного Огляду будуть відібрані міжнародною експертною комісією MФГС до участі у міжнародному фестивалі «Огляд робіт молодих діячів театру країн Співдружності,  Прибалтики та Грузії» та можуть бути рекомендовані для показу в країнах СНД,  Прибалтики і Грузії при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду Гуманітарної Співпраці (МФГС)

У проекті «Міжнародний огляд молодої української театральної режисури» беруть участь постановки молодих українських режисерів (віком до 35 років), створені на сценах репертуарних театрів та незалежних театральних осередків України.

 

Терміни та умови першого етапу українського конкурсного відбору на Огляд:

З 25 вересня по 30 жовтня - подання  заявок на участь в конкурсному відборі на участь у Огляді постановок молодих режисерів. (У заявці має бути вказана назва та жанр вистави, режисер та сцена, на якій була реалізована постановка).

30 жовтня по 30 грудня – подача відеозаписів робіт. Бажаючи взяти участь у конкурсі мають до 30 грудня 2010 року вислати повний  відеозапис спектаклю, здійснений однією камерою на загальному плані без використання збільшення та відеомонтажу.

 

Адреса для надсилання заявок: theatre.direction@gmail.com

Адреса для надсилання відео: Центр сучасного мистецтва «ДАХ», вул. Велика Васильківська 136, Київ 03150


Назад
Перехiд