ВІДЧУТТЯ У ЗВУЦІ


Незвичайний співучий театр з Польщі, що об’їздив півсвіту, вперше виступить в Україні.

2 квітня в театрі Дах відбудеться вистава «Відчуття у звуці» (Emotion in sound) польського театру «Брама» (м. Голеньов).

    

«Відчуття у звуці» - це вистава, що ламає звичне уявлення про польський театр як театр жорсткий, гостро соціальний, провокаційний.

Це дійство, що відбувається десь на межі театру і музики. проститутки Киева Кожен образ, рух, звук, кожне слово і кожна історія пов’язані один з одним і в цьому поєднанні формують дуже особливу атмосферу, що зачаровує глядача. «Відчуття в звуці» є запрошенням в мандри по світу людських з'єднань: у спектаклі використані фрагменти тих текстів і пісень з Вірменії, Грузії, України, Скандинавії, Балканів, Іспанії, що так чи інакше супроводжували театр в його артистичних мандрах. Кожна з цих історій про любов, радість або самотність людини розповідається за допомогою співу і музичних інструментів (кларнет, гітара, басова гітара, акордеон). Так музика, найбільш універсальна мова для спілкування й порозуміння, стає головним героєм цього дійства.

Театр «Брама», що діє вже 15 років, до цього часу об'їздив практично всю Європу, а також багато країн від Південної Америки до Японії та Індії, але в Україні виступить вперше.

«Брама» приїжджає до України на запрошення Театру на Жуках з Харкова, цей проект здійснюється за підтримки Інституту Адама Міцкевича та Польського Інституту у Києві. У столиці відбудеться єдиний виступ у театрі «Дах», а також майстер-клас у Києвському національному університеті театру, кіноі телебачення ім. Карпенко-Карого. 3-6 квітня «Брама» покаже дві свої вистави («Відчуття у звуці» та «Ми») у Харкові та проведе майстер-клас для студентів театрального відділення Харківського національного університету мистецтв ім.Котляревського.

Вистава «Відчуття у звуці» (Emotion in sound)

Режисер-постановник, актор, музика
DANIEL JACEWICZ

Світло, звук
JACEK GAŁKIEWICZ

Координатор
ANNA HOFFMANN

Актори /музики
ALEKSANDRA NYKOWSKA
ANNA RYNKIEWICZ
DANIEL JACEWICZ
DOROTA ZIEMINSKA
FRAUKE GLIEMANN
ALEJANDRO PARAGEZ MARTINEZ
FILIP LASZUK
MARCIN WAŃDOCH

MARCIN STYBORSKI
PIOTR NYKOWSKI

Вистава йде польською мовою

Тривалість – близько 1 години

Відео
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cTfwt7A8wnU


Назад
Перехiд